Konkurencja Przełajowa „SWIM RUN” – Służby Mundurowe

Zapisy proszę składać na adres mail: zapisy.iswimirun@gmail.com


Rywalizacja między zawodnikami odbywać się będzie w dwuosobowych drużynach:
• TEAM 70 ( do 70 lat – suma wieku obu zawodników teamu);
• TEAM +70 (powyżej 70 lat – suma wieku obu zawodników);
oraz w biegach indywidualnych:
• SOLO (bez podziału na kategorie wiekowe);
• WETERAN (bez podziału na kategorie wiekowe);



Zapisy proszę składać na adres mail: zapisy.iswimirun@gmail.com

Lista startowa SWIMRUN

TEAM 70
1.18 Białostocki Pułk Rozpoznawczy I
Oskar Mikułowski / Dawid Sawicki
2.18 Batalion Rozpoznawczy w Białymstoku
Tomasz Pawłowski / Patryk Sucharzewski
3.Akademia Marynarki Wojennej I
Aleksandra Sobolewska / Zuzanna Tomczak
4.Akademia Marynarki Wojennej II
Amelia Mariańska / Michał Piekutowski
TEAM 70 +
1.18 Białostocki Pułk Rozpoznawczy
Jarosław Nowik / Szymon Gardocki
2.Dowództwo Operacyjne RSZ
Roman Kołecki / Monika Sienkiewicz
3.Podlaski Oddział Straży Granicznej
Rajmund Kuczyński / Krzysztof Półtorak
4.11 Małopolska Brygada OT I
Rafał Pieczonka / Anna Lichoń
5.11 Małopolska Brygada OT II
Paweł Rząsa / Łukasz Ścibor
6.KP PSP Lubaczów
Maciej Kida/Tobiasz Kubiszyn
SOLO
1.Iwona Basara Komenda Wojewódzka Policji Gdańsk
2.Anita Janik-Szmitka Akademia Wojsk Lądowych 
3.Monika Pieniążkiewicz – Komenda Miejska Policji Sopot
4.Sylwester Kamecki – Komenda Miejska Policji Elblągu
5.Maciej Maślanko Komenda Powiatowa PSP Rawa Mazowiecka
6.Mikołaj Matofi Akademia Marynarki Wojennej
7.Tymoteusz Kwiatkowski Akademia Marynarki Wojennej
8.Karol Heimrath Akademia Marynarki Wojennej
9.Damian Reterski Akademia Marynarki Wojennej
10.Damian Żółtowski Komenda Główna Straży Granicznej
11.Adam Jakacki 1 Dywizja Piechoty Legionów
12.Paweł Wołkowycki Podlaski Oddział Straży Granicznej
13.Miłosz Olszyna Dowództwo Operacyjne RSZ
14.Michał Maślanka 11 Małopolska Brygada Obrony Terytorialnej
15.Kamil Duplicki Komenda Wojewódzka PSP Warszawa
16.Jerzy Szmitka 25 Brygada Kawalerii Powietrznej
17.Hubert Stankiewicz 18 Białostocki Pułk Rozpoznawczy
18.Piotr Koć 9 Brygada Kawalerii Pancernej
19.Łukasz Zubrycki 9 Batalion Dowodzenia Olsztyn
20.Piotr Konopacki 9 Batalion Dowodzenia Olsztyn
21.Krystian Sikorski 20 Bartoszycka Brygada Zmechanizowana
22.Adam Skibicki PSP Mońki
23.Jacek Piskorz 1 Mazurska Brygada Artylerii Węgorzewo
24.Dawid Sawicki 1 Mazurska Brygada Artylerii Węgorzewo
25.Marcin Ekstowicz Wydział Żandarmerii Wojskowej
26.Marcin Mulewski Komenda Powiatowa PSP Grajewo
WETERAN
1.Kamil Samulak Akademia Marynarki Wojennej
2.Sławomir Zieliński 1 Dywizja Piechoty Legionów
3.Artur Nowak Agencja Uzbrojenia
4.Tomasz Leja Dowództwo Operacyjne SZ
5.Paweł Orliński Dowództwo Operacyjne RSZ
6.Robert Kowalski MON
7.Ariel Szymański MON

Warning: Undefined array key "pages" in /home/platne/serwer24586/public_html/iswimirun.pl/wp-content/plugins/facebook-messenger-customer-chat/facebook-messenger-customer-chat.php on line 181